Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Stroje > Vymazání/editace inzerátu

Kategorie

Inzerát Synchronní agregát 6kWA - [31.12. - 19:10]
Nabízím synchronní generátor se čtyřdobým úsporným motorem Tecumseh 10HP. Elektická část má naběháno 25 hodin, motor je nový, pouze zaběhnutý (3 hodiny).Elektrická část je vysoce kvalitní výrobek pro armádu, původní neůsporný dvoudobý motor byl vyměněn za kvalitní americký čtyřtakt s nízkou spotřebou. Agregát poskytuje třífázový proud 3x400V i jednofázový 230V. Výkonem stačí s rezervou na na pohon celeého rodinného domu.Je vybaven veškerou indikací (U,I,f).Má pouze ruční startér, ale motor i agregát je připraven na montáž elektrostarteru a baterie, kterou agregát umí nabíjet. Stroj je robustní a vzhledem v hmotnosti cca 200 kg vhodný spíše na stabilní použití.


Jméno:M
Telefon: 724564167

Lokalita: 503 13 Hradec Králové

Cena: 12 000
Topování inzerátu
Topování inzerátu znamená jeho posunutí dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dní, druhé o 6 dní, ... , sedmé o 1 den, osmé o 0,5 dne, deváté o 0,5 dne. Zaplatit lze kartou, bankovním převodem nebo pomocí Premium sms.

Platba převodem, platební kartou nebo elektronickou peněženkou
Zakoupení poukázky platební kartou, KB Mojeplatba, ČS Platba 24, Raiffeisenbank Eplatba, ČSOB, ERA, MONETA Money Bank , FIO Banka, mBank, Sberbank, T-Mobile m-platba, PayPal. Cena jedné poukázky při koupi internetovým převodem, platební kartou nebo elektronickou peněženkou je 39 Kč včetně DPH.


Premium SMS
Poukázku získáte zasláním sms s textem BAZOS na telefonní číslo 90709. Cena jedné sms je 59 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s. , www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.


Poukázka:


Vymazání nebo editace inzerátu
Při editaci inzerátu nedochází ke změně jeho data.

Vaše heslo:©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Stroje celkem: 39118, za 24 hodin: 2574